Nakamura Summit

Shitet nga: Besart 26 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta Nakamura Summit është e importuar nga Gjermania është e Aluminit dhe pjesët i ka "Shimano" Drit mbrapa para per ndriqim gjat Nates
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim