ROCKY CRONICS U SHITTTTTT

Shitet nga: BENI 19 Maj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   340 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta eshte e markes --- Cronics Roscky e importuar nga zvicrra
Dhe esht ne gjendje perfekte dhe e rujtne Siq shihet edhe ne FOTO

Mund te kontaktoni edhe ne VIBER +37744908650

Posedon amortizer Funksional me Bllokad

Te gjitha Pjeset SHIMANO DEORE

Madehesi 26 XL

ALUMINIUM

Goma te Reja

Posedon 27 speed 9X3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim