TREK PROFESIONALE ME DISQE ME GLICERIN ..

Shitet nga: TREK 24 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   330 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
TREK 4 SERIES 4500 ME DISQE ME GLICERIN TE GJITHA PJESET SHIMANO ALIVIO DHE NE GJENDJE PERFEKTE E SA PO IMPORTUAR NGA CH

NDRRUESIT E SHPEJTESIVE SHIMANO ALIVIO

TE 2 AUTOMATET SHIMANO ALIVIO

PEDALET SHIMANO ALIVIO

TIMONI 68 CM

Etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim