U SHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT flm

Shitet nga: MENTOR 10 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
BICIKLETA ESHT PROFESIONALE PER SPORTE MALORE POSEDON AMORTIZERAT FOX ME AIR DHE ME BLLOKAD+ ME RREGULLATOR ME RREGULLU SIPAS PESHES DHE NEVOJES AMORTIZERIN E PAR GLD-FOX FRENIM ME DISQE ME GLICERIN DISQE 180-mm te gjitha pjeset SHIMANO dhe PEDALET PROFESIONALE TIMON TE GJER ETJ ETJ.

BICIKLETA ESHT E VITIT 2015 MODELI I FUNDIT SIQ SHIHET EDHE NE FOTO PO ASHTU ESHT SHUM E LEHT dhe SHUM E RUJTNE THUAJSE E RE +37744280490 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim