U SHITTTTT FLM MerrJep

Shitet nga: Mentor 10 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet Bicikleta Specializet 28 Inq Frenat me Vaj, 27 Shpejtesi, e po Sa ardhut nga CH ne gjendje te rregullt, te bicikleta posedom edhe mbrojteset e ujit dhe bagazhin gjitha pjest Shimano Deore. Kontakt ne 044280490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim