biciklet sporti

Shitet nga: gazi 06 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shes biciklet sporti ne gjendje super te mir eshte prej carbonit dhe peshon perafrsisht 6 kg bandashte i ka extra..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim