biciklet spot

Shitet nga: gazi 09 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet biciklet. Sporti. Ne gjendje. Super te mir
Eshte prej carboni dhe peshon perafrsisht 6 kg
Frenat I ka ultegra paisjet orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim