bicikleta u SHITTTTTTTT

Shitet nga: altini 31 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   90 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
SHITET BIÇIKLETA 26 shum e mir ka amortizer para dhe mrapa

E aluminit eshte te gjitha pjeset i ka shimanoo

Viber +377 45 608 122

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim