biqikleta

Shitet nga: bashkim 11 Gsh 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shitet biqikleta focus esht ne gjenje te mir gjitha pjest i ka shimano deore amortizimin e par e ka mebllokadesht me disqe glicerin dhe shpejcit jan 3 here 9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim