shes bicikleten Focus

Shitet nga: bashkim 07 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shitet bicikleta Focus me 27 shpejtsi frenimin me disqe me vaj te gjitha pjeset shimano deore ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim