shiten 2 bicikletat

Shitet nga: xhavit 26 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikletat Jan te importuara nga zvicrra te firmes. SCOT dhe Speedwolf dhe dyjat jan .26she.frenat me vaj qmimi per dyjat 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim