shitet bicikleta Univega

Shitet nga: bekim 07 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shes bicikleten Univega me goma 28 , ka 27 shpejtesi si dhe ka akumuluesin e drites ne rroten e par dhe te dy dritat funksionojn super esht biciklet unikate ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike e ardhur nga gjermania shum pak e vozitur ne ks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim