u shitttttt

Shitet nga: MENTOR 10 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta


MADHESIA 26=qe S

BICIKLETA POSEDON AMORTIZER ME BLLOKAD NGA TIMONI

DHE ESHT ME 30 SHPEJTESI 10 x 3

NE GJENDJE PERFEKTE TIP-TOP

VIBER +377 44 280 490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim