u shittttttttt

Shitet nga: MENTOR 23 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
BICIKLETA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER PA ASNJE GRRITH E PO SA ARDHUR NGA CH BICIKLETA ESHT MODEL I RI POSEDON FRENIM TE MIR NE TE 2 RROT DRITAT PARA DHE PAS ME LED DHE EM DINAM NE MASHINERI TE RROTES SE PAR DRITA PAR EDHE SMART DHE E MRAMTA AKUMULUESE BICIKLETA ESHT ME 5 SHPEJTESI GOMA TE REJA ME KREJT SENET TIP-TOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim