u shittttttttttttt

Shitet nga: MENTOR 10 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
bicikleta esht tip-top

posedon amortizer me bllokad dhe esht shum e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim