u shitttttttttttttt

Shitet nga: MENTOR 03 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta esht e markes GENESIS madhesia 26-qe ne gjendje perfekte me bandash dupllo dhe goma te rea e pershtatshme per vende malore edhe per asfalt
frenimin e ka te mir ne te dy rrotat ju mir pres ne gjindemi ne ferizaj numri kontaktues 044 280 490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim