u shitttttttttttttt

Shitet nga: MENTOR 10 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
BICIKLETA ESHT E ARDHUR NGA CH DHE ESHT E RE E PA PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim