Bicikel professionale 430€

Shitet nga: Razim 22 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet bicikla professionale, e përshtatshme për salla fitnesi, e firmes Liffe fitness hr 9500, thuajse e re, shum pak e perdorur, në gjendje perfekte, qmimi nga 450€ në 430€, mund të kontaktoni edhe përmes faqes ne face book: Fitnes Club Roni Roni ose dhe viber 049642320.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim