Bickleten statike per fitness

Shitet nga: Mili 01 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Bicikleta eshte Capriolo dhe ne gjendje perfekte pasi qe e kam perdorur vetem nje muaj si pjese e rehabilitimit pas operacionit ne gju. Ka displej digjital me adapter me te gjitha te dhenat (km, kalorite, shpejtesia etj).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim