Doreza per Arte Marciale, sporte luftarake, MMA

Shitet nga: Kreshnik 14 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Jane doreza te firmes Energetics, jane ne gjendje perfekte dhe jane shume te rehatshme ne dore. Perdoren per sporte marciale si MMA, Free Fighting, Krav Maga, UFC, etj. Te interesuarit mundem me thirr ne mobil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim