Krevet/shtrati

Shitet nga: Fizioterapia 09 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet kreveti i ri dhe shum i pershtatshum sidomos neper ordinanca. Mund te kontaktoni edhe ne viber +37745600237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim