Orbitrek

Shitet nga: Orbitrek 27 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes orbitrek shum pak te perdorur
Pershtatet ne nivele te ndryshme te shpejtsis
Tregon djegijen e kalorive kilometrat e kaluara si dhe ben matjen e pulsit te zemres eshte ne gjendje pothuajse te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim