Paisje per fitnes

Shitet nga: AA 13 Maj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten paisjet per fitnes jane ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune, paisjet jane vetem keto ne foto qe shihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim