Paisje per salle te Fitnesit TECHNO GYM

Shitet nga: Labinot 10 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR   38 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisjet komplet per salle te Fitnesit, marka Techno Gym.
28. Maqina te kompjuterizuara me TV. Dhe shume peshe, komplet per nji salle te Fitnesit per me shume se 1000. Antar.
!!!( PAISJET JANE NE ANTWERPEN BELGJIKE )
I Shesim komplet nuk shiten
per cope.
Per me shume foto ose info. Kontakto ne e- mail: laekda@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim