Pajisje fitnessi

Shitet nga: Fitness 30 Krr 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet pajisja qe shihet ne foto. Eshte per ushtrime te barkut dhe kraherorit .Pothuajse e paperdorur. Qmimi 45 euro....i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim