Pajisje sportive për palestër

Shitet nga: Darko 22 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ofertat dhe çmimet mund të shihet në faqen tonë të internetit

http:www.metalgymsports.webs.com

Darko

+38971322383

Shkup, Maqedoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim