Pesha dore

Shitet nga: Razim 20 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten peshat e metalit për shufra dhe të dores ( Buqicat: 25kg x 2cop, 20kg x 2cop, 15kg x 2cop, 12kg x 2cop, 10kg x 2cop) peshat për shufer me vrima te ngushta ( 4x15kg, 4x10kg, 8x5kg, 4x2.5kg) si dhe pesha me vrim te gjer Profesionale.
Qmimet per pesha te dores kilogrami 2.5€, Peshat me vrim te gjan kilogrami 2€, peshat me vrim te ngusht kilogrami 1.80€. Mund te kontaktoni edhe në fb Fitnes Club Roni Roni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim