Shtrati Masazhues MIGUN HY

Shitet nga: Oltioni 05 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Migun HY - 7000 u shpik veçanërisht për t'iu përshtatur strukturën e trupit të një personi mesatar. Ajo është dy metra në gjatësi dhegjerësi është vetëm e mjaftueshme për një person për të pushuar të qetë trupin e tij apo të saj në krevat .
Vetëmkrevat Migun ka hetimet që arrijnë pjesën e pasme të kokës në tailbone dhe nga kofshët e sipërme deri te kyçet e këmbëve . Produkte konkurruese fillojnë nga e pasme të qafës dhe ndalesë në bel , duke larguar vëmendjen e veçantë që duhet të jepet tailbone dhe të këmbëve. Këmbët janë të vendosura largët nga truri njerëzor , që e bën të vështirë për informacion të udhëtojnë mbrapa dhe me radhë dhe kështu këmbët bëhen subjekt i çrregullimeve të ndryshme .

Mifun sheron disa semundje si p.sh:
bronkitin,sëmundjet e qafës,sëmundjet tiroide,sëmundjet e zemres;
-Te ftohtit epidemik,tuberkulozin,ethet,anemin,ulceren,gastrititin;
-Reumen,infertilitetin,uremin,diarren,sëmundjet toksike,sëmundjet e shpinës:
-Largon stresin,lodhjen dhe plogeshtine;
-Ngrit imunitetin në organizëm,pastron gjakun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim