Trampolinë për të rritur

Shitet nga: Besnik 22 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet trampolina për të rritur. Trampolina eshte e ardhur nga Zvicra, dhe eshte e parapare per të bartur deri në 150 kg. Eshte e paperdorur dhe ka garancion tre vjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim