Triceps+Biceps machine

Shitet nga: Razim 28 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet maqina qe kombinohet per stervitje të tricepsit dhe bicepsit e pershtatshme per klube fitnessi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim