Vegel sportive

Shitet nga: Herolind 07 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Vegel sportive per dobesim te barkut dhe formen e muskujve ne bark dhe ne gjoks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim