u shit flm merrjep

Shitet nga: dioni 18 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
orbitreku eshte ne gjendje shum te mir dhe i rujtun. e mat kohen,KM,pulsin, shpejtesin
na kontaktoni ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim