Bandasha 26 qe Ne gjendje te Rregullt

Shitet nga: Nisi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes bandashat 26 qe Ne gjendje te Rregullt per mashum info na kontaktoni ne tel 049166045 Flm per mirkuptim pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim