Optik 4x32

Shitet nga: Hafiz 27 Dhj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Prodhim gjerman asht shum i rujt ka srdh prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim