Paisje Peshkimi

Shitet nga: YLLI 08 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Jan pak te perdorura 3-4 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim