Shtage per peshkim

Shitet nga: y 04 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shtaga eshte komplet edhe me do paisje origjinale e ardhur nga amerika dhe eshte e gjate 4 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim