durbi

Shitet nga: bujar 15 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes dy durbi shum te mira per pushk gjuetie 200 euro 2 copat bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim