dylbi

Shitet nga: xxx 21 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shiten dylbi original per ma shum wiber +37744135338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim