Urgjent shes qanten origjinale

Shitet nga: Kushtrim 19 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes qanten origjinale e ardhun prej Amerikes osht e re e pa perdorne osht shum e mir e qendrushme qmimi 50 € (me marrveshje)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim