e mir esht fort

Shitet nga: jeton 05 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
shitet esht profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim