ROLLERA

Shitet nga: gazmend 22 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rrollerat e pa perdorur te ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim