Rolera

Shitet nga: qazim 14 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rolera te perdorura por ne gjendje shum te mire dhe funksionale,jane te modeli qe zmadhohen prej numrit 37 deri ne numrin 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim