Rollera

Shitet nga: gazmend 30 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rollerat e pa perdorur te ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim