Rrollera

Shitet nga: Rrollera 13 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes rrollerat e sapo ardhura nga zvicra mujm me kontaktu edhe permes viberit +37745719388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim