Rrollera

Shitet nga: AS 13 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Nga gjermania,te gjitha jane ne gjendje te mire
Te verdhat numer 34-36
Te pembet 32-35
Te kuqet 34-36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim