SNOWBORD

Shitet nga: laurand 26 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
SHITET SNOWBORD ME QIZME NITRO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim