Ski bord

Shitet nga: geart 21 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet skibord+skijat jan te ardhuna nga ch mundsi ndrrimi me tel kontakt ne viber mund tju dergoj foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim