Snowboard komplet me qizme

Shitet nga: ardin 20 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet snowboard-i komplet me qizme .te interesuarit le te lajmrohen ne numer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim