Snowbord

Shitet nga: Elton 26 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet snowbord me qizme nitro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim