Tretinet gjendje shum t mir

Shitet nga: selim 11 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shtë gjendje shum t mir po mshum kotakton numrin 045670981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim